Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

بهترین ایده برای هدیه روز دانش آموز | کادو روز دانش آموز دختر و پسر

اشتراک گذاری این نوشته

با فرا رسیدن روز دانش آموز، زمان جشن گرفتن همه دستاوردهای دانش آموزان فرا رسیده است. همچنین می‌تواند زمانی باشد که به دانش آموزان هدیه‌ای برای نشان دادن قدردانی از زحمات آن‌ها بدهید. در این مقاله ۲۱ کادو روز دانش آموز مقرون به صرفه را به شما معرفی می‌کنیم که به آن‌ها احساس خاص‌بودن و قدردانی می‌دهد!

چه بخواهید خودتان این هدایا را بخرید یا با دانش آموزان خود در خانه درست کنید، مطمئناً هدیه‌ای در این لیست وجود دارد که به شما کمک می‌کند کادوی مناسبی برای کودک دانش آموز خود تهیه کنید!

ما این هدایا را به دو دسته اصلی دسته‌بندی کرده‌ایم: هدایایی که می‌توانید بخرید و هدایایی که می‌توانید با دانش ‌آموزانتان از ساختن آن‌ها لذت ببرید.

خرید کادو روز دانش آموز دختر و پسر

1. جعبه مداد رنگی شخصی

جعبه مداد رنگی شخصی یک هدیه عالی برای هر دانش آموزی است! آن‌ها می‌توانند از این مداد رنگی‌ها برای رنگ آمیزی تصاویر مورد علاقه خود، کشیدن نقاشی‌های جدید یا نوشتن افکار خود استفاده کنند. می‌توانید کیف را با نام دانش ‌آموز یا یک پیام خاص شخصی‌سازی کنید. جعبه مداد رنگی شخصی هدیه‌ای است که دانش آموزان می‌توانند سال‌ها از آن استفاده کنند و از آن لذت ببرند.

2. کیت خمیر بازی

خمیر بازی یک اسباب بازی جادویی است که همه دانش آموزان، آن را دوست خواهند داشت. کیت خمیر بازی برای ترویج خلاقیت و تخیل عالی است. شما می‌توانید یک کیت خمیر بازی خریداری کنید که همراه با چندین رنگ خمیر و ابزارهای مختلف برای شکل دادن و قالب گیری آن است. کیت خمیر بازی هدیه‌ای است که دانش آموز می‌تواند بارها و بارها از آن استفاده کند.

3. بوک مارک برای تشویق خواندن

خواندن یک مهارت کلیدی برای هر دانش آموز است و تشویق دانش آموز به مطالعه و خواندن درس‌ها می‌تواند بهترین روش برای کسب نمرات عالی در مدرسه باشد. یک کادو روز دانش آموز عالی، بوک مارک‌هایی رنگارنگ و جذاب است که دانش آموزان را به خواندن تشویق می‌کند. خرید بوک مارک یک راه سرگرم‌کننده و مقرون‌به‌صرفه است تا به دانش‌ آموزان خود نشان دهید که از زحمات آن‌ها قدردانی می‌کنید و می‌خواهید به رشد آن‌ها کمک کنید.

4. خط کش سفارشی

خط کش می‌تواند ابزار مفیدی برای هر دانش آموزی باشد و همچنین هدیه‌ای است که آن‌ها بارها و بارها از آن استفاده خواهند کرد. شما می‌توانید خط کش‌های سفارشی را از فروشگاه‌ها یا به صورت آنلاین خریداری کنید و سپس پیام شخصی خود را روی خط کش بنویسید. خط کش یک هدیه ساده اما متفکرانه برای هر دانش آموزی است که به آن‌ها نشان می‌دهد چقدر به آن‌ها اهمیت می‌دهید.

5. بطری آب شخصی

یک بطری آب شخصی سازی‌شده می‌تواند هدیه‌ای سرگرم‌کننده و مفید برای هر دانش آموزی باشد. حتی می‌توانید بطری‌های آب بنددار خریداری کنید تا دانش ‌آموزان بتوانند آن‌ها را دور گردن خود یا دور مچ دست خود آویزان کنند. همچنین می‌توانید بطری‌هایی طرح‌دار و جذاب و شب‌نما خریداری کنید که در تاریکی شب بدرخشند.

6. طناب ورزشی

طناب ورزشی هدیه‌ای است که هر دانش آموزی می‌تواند از آن استفاده کند و این یک راه سرگرم‌کننده برای به تحرک بیشتر دانش آموزان است. طناب ورزشی یک هدیه بسیار مقرون به صرفه و جذاب برای دانش آموزان است که می‌توانند همیشه با آن بازی کنند. برای در دست گرفتن و کنترل بهتر طناب ورزشی می‌توانید یک طناب ساده یا یک طناب با دسته‌هایی استاندارد در انتهای هر طناب خریداری کنید.

7. پاک کن‌های معطر

این پاک کن‌های معطر مطمئناً لبخند را بر لب‌های هر دانش آموزی می‌نشانند! پاک‌ کن‌های معطر برای افرادی که عاشق نوشتن و طراحی هستند، عالی به نظر می‌رسند. رایحه‌های مختلف از جمله توت فرنگی، انگور، پرتقال و … را می‌توانید انتخاب کنید.

8. فیجت پاپیت

اسباب بازی‌های فیجت راهی عالی برای کمک به تمرکز و آرامش دانش آموزان هستند. بازی با آن‌ها نیز سرگرم‌کننده است! اسباب بازی فیجت پاپیت یک گزینه عالی است، زیرا مقرون به صرفه بوده و استفاده از آن جذاب است. دانش آموزان به سادگی روی اسباب بازی فشار می‌دهند و به بیرون آمدن مهره‌های رنگارنگ نگاه می‌کنند. فیجت پاپیت هدیه‌ای است که دانش آموزان از بازی با آن لذت خواهند برد.

9. توپ بازی ضداسترس

توپ بازی ضداسترس یک هدیه عالی برای هر دانش آموزی است که با اضطراب یا استرس دست و پنجه نرم می‌کند. این توپ‌ها یک راه ساده اما مؤثر برای کمک به دانش آموزان برای مقابله با احساسات آن‌ها است. شما می‌توانید توپ‌های ضداسترس را در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف خریداری کنید. برخی از آن‌ها حتی در اشکال سرگرم‌کننده مانند حیوانات یا مواد غذایی به فروش می‌رسند.

10. بازی‌های آموزشی آنلاین

بازی‌های آموزشی آنلاین برای دانش ‌آموزان عالی هستند تا درگیر بمانند و چیزهای جدید یاد بگیرند. همچنین این بازی‌ها برای روزهای بارانی که دانش آموزان نمی‌توانند برای بازی به بیرون بروند، عالی هستند. انواع مختلفی از بازی‌های آموزشی آنلاین در بازار وجود دارد که می‌توانید برای کادو روز دانش آموز خریداری کنید؛ بنابراین می‌توانید بهترین بازی را برای دانش آموزان خود پیدا کنید. این فعالیت‌ها سرگرم‌کننده و آموزشی هستند و آن‌ها یک هدیه عالی برای دانش آموزان شما محسوب می‌شوند!

۱۱. خودکار نامرئی

آیا می‌خواهید دانش آموزان خود را به نوشتن تشویق کنید؟ این خودکارهای جوهر نامرئی را به آن‌ها هدیه دهید و آن‌ها انگیزه ایجاد پیام‌های مخفی را خواهند داشت. خودکارهای نامرئی قیمت زیادی ندارند و می‌توانید با هزینه بسیار پایین این خودکارها را تهیه کنید.

ثبت نام در خبرنامه

دریافت به روز ترین اطلاعات و اخبار ما

مقالات بیشتر

همه چیز را با ما در میان بگذارید

drop us a line and keep in touch

Call Now Button