Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
بهترین مدارس غیر دولتی پسرانه در تهران

بهترین مدارس غیر دولتی پسرانه در تهران

تحصیل به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های زندگی هر فرد از کودکی تا زمانی که به سنین بالاتر می رسد، به شمار می رود. همان طور که می دانید، والدین افراد در سنین مختلف، همواره علاقه مند هستند تا فرزندشان در بهترین شرایط ممکن به تحصیل بپردازد. در کشور ایران انواع مختلفی از مدارس وجود دارد که شرایط لازم را برای تحصیل فرزندان شما فراهم کرده است. در نمونه اول مدارس دولتی هستند که زیر نظر دولت اداره می شوند و کیفیت آموزشی کمتری دارند. در نمونه دوم نیز مدارس هیئت امنایی وجود دارند که کیفیت آموزش آن ها تفاوت های زیادی را با مدارس دولتی ندارد. در این بین مدارسی به نام مدارس غیر دولتی نیز وجود دارند. این دسته از مدارس به عنوان مدارس محبوب والدین شناخته می شوند.

بهترین مدارس غیرانتفاعی پسرانه تهران

در سال های اخیر به دلیل استقبال مردم کشور ایران از مدارس غیر دولتی پسرانه و دخترانه، مجموعه های آموزشی بسیار زیادی در این راستا تاسیس شده اند. در این بین مردم کشورمان در انتخاب نهایی مدارس غیر دولتی پسرانه موردنظر خود، با مشکلات زیادی روبرو شده اند. بنابراین والدین نیاز دارند تا برای داشتن یک انتخاب بهتر، معیار ها و شاخص هایی را برای خود تعیین کنند. در این شرایط این دسته از افراد می توانند بهترین مدرسه غیردولتی را مانند مدرسه ایران اروپا جستجو کنند.

زمین بازی ویستا

اولین شرط انتخاب بهترین مدرسه غیردولتی، کیفیت آموزش است

در انتخاب مدارس غیر دولتی، اولین شرط و مهم ترین شاخص برای انتخاب یک مدرسه، کیفیت آموزش می باشد. قطعا اگر آینده درخشانی را برای فرزند خود در نظر گرفته باشید، او نیازمند آموزش باکیفیت خواهد بود تا رویای خود را به واقعیت تبدیل کند. ابتدایی ترین آموزش ها باید با بهترین کیفیت ممکن انجام شود تا هیچ گونه مشکلی برای وی ایجاد نشود. معمولا مدارس غیر دولتی پسرانه تلاش می کنند تا سطح آموزشی خود را مطابق سطح آموزشی برتر در سراسر جهان مطابقت دهند.

بدون شک کیفیت آموزش یکی از مهم‌ترین و بنیادی‌ترین معیارها در انتخاب مدرسه مناسب از بین مدارس غیر دولتی تهران به‌شمار می‌رود.

بدون تردید، اگر خواهان آینده‌ای درخشان و سرشار از موفقیت برای فرزند خود هستیم، باید بستر آموزشی باکیفیتی را برای او فراهم سازیم تا در پرتو آن، گام‌های نخستین را در مسیر تحقق رؤیاهایش بردارد.

انتخاب یک مدرسه غیر دولتی با سطح آموزشی بالا از بین مدارس غیر انتفاعی تهران، به منزله فراهم‌آوردن فرصتی بی‌بدیل برای فرزندتان است تا از همان ابتدای دوران تحصیل با بهترین و به‌روزترین متدهای آموزشی آشنا شده و پایه‌های علمی و مهارتی خود را به‌طور اصولی و استوار بنا نهند.

در چنین محیطی، دانش‌آموزان فرصتی طلایی برای پرورش استعدادها، شکوفایی خلاقیت و تقویت مهارت‌های فردی و اجتماعی خود خواهند یافت.

بهترین مدارس غیرانتفاعی تهران همواره در تلاش‌اند تا با بهره‌گیری از مجرب‌ترین معلمان، به‌روزترین تجهیزات آموزشی و همچنین فضایی خلاق و پویا، سطح آموزشی خود را در تراز برترین مدارس دنیا ارتقا بخشند؛ ازاین‌رو، انتخاب یک مدرسه غیر دولتی باکیفیت، سرمایه‌گذاری ارزشمندی برای آینده فرزندتان خواهد بود و مسیر او را برای دستیابی به قله‌های موفقیت هموارتر خواهد ساخت

کادر آموزشی نوین

حضور کادر آموزشی برتر و فوق العاده در مدارس غیر دولتی پسرانه به عنوان معیاری مهم برای انتخاب چنین مدارسی شناخته می شود.

حضور کادر آموزشی نوین می تواند موجب تصور درست و سالم فرزند شما نسبت به مدرسه شود.

توجه داشته باشید که تمامی افرادی که در کادر آموزشی مدارس غیر دولتی مشغول به کار هستند، باید دارای مدارک معتبری در این زمینه باشند.

قطعا این دسته از افراد دارای علم و دانش بیشتری در این زمینه هستند و همین مسئله می تواند در آموزش بهتر فرزند شما موثر باشد.

به کار گیری معلمانی که بتوانند با فرزندان شما به خوبی ارتباط بگیرند، از اولین مسائلی بوده که مدارس غیر دولتی به آن توجه می کنند.

اگر یک مدرسه بتواند قبل از هر چیزی از کادر آموزشی معتبر استفاده کند، قطعا والدین علاقه بیشتری را به آن مدرسه خواهند داشت.

مدرسه ایران اروپا از جمله مراکزی بوده که از کادر آموزشی فوق حرفه ای استفاده می کند.

بهترین مدارس غیرانتفاعی پسرانه تهران

برنامه سالانه مطلوب در مدارس غیر دولتی پسرانه

یکی از مسائل مهمی که نیاز است تا والدین توجه ویژه ای را به آن داشته باشند، بررسی برنامه سالانه مدارس غیر دولتی پسرانه و مدارس دبستان تیزهوشان پسرانه می باشد.

برخی از مدارس غیر دولتی تلاش می کنند تا برنامه سالانه خود را مشابه برنامه مدارس مطرح جهان چیدمان کنند.

این مسئله موجب می شود تا فرزند شما علاقه بیشتری را به مجموعه آموزشی خود پیدا کند.

برای مثال، وجود اردو و تفریحات مختلف در طول سال برای فرزند شما از اولین برنامه هایی بوده که می تواند توسط یک مدرسه غیر دولتی در نظر گرفته شود.

توجه داشته باشید که تعداد برنامه های جانبی مختلف در مدارس مختلف باید به میزان مناسب باشد. با افزایش یا کاهش بیش از اندازه چنین برنامه هایی می تواند باعث دلزدگی کودک از مدرسه شود. تمامی موارد ذکر شده باید توسط کادر آموزشی یک مدرسه مورد بررسی قرار بگیرد و چنین مواردی لحاظ شود. مدرسه غیر دولتی ایران اروپا از جمله مدارسی بوده که برنامه های بلند مدت مناسبی را برای دانش آموزان خود در نظر می گیرد.

ساختار مجموعه و امکانات آن

قطعا یکی از مسائل مهمی که می تواند در انتخاب نهایی بهترین مدارس غیر دولتی پسرانه توسط والدین موثر باشد، ساختمان آن مدرسه است. همان طور که می دانید، در کشور ایران مدارس بسیار زیادی وجود دارند که از شرایط مطلوبی برای آموزش بهره مند نیستند.

این مدارس به دلیل نداشتن شرایط مناسب، نمی توانند به عنوان گزینه مناسبی برای فرزندان شما شناخته شوند.

همچنین نبود کمترین امکانات در این مدارس برای آموزش بهتر می تواند آسیب های زیادی را به نحوه آموزش وارد کند. بنابراین با توجه به اطلاعات فوق پیشنهاد می کنیم تا قبل از هر چیزی به ساختار ساختمان مدرسه توجه کنید.

فضای مدرسه نباید به گونه ای باشد که دانش آموز نسبت به آن دلزده شود. البته اکثریت مدارس غیر دولتی پسرانه دارای امکانات ارزشمندی هستند که در کیفیت آموزشی آن ها نیز نقش دارد.

طراحی های جذاب برای دانش آموزان می تواند در جذب افراد موثر باشد.

ساختار مجموعه و امکانات آن

ساختار فیزیکی مدرسه و امکانات آن، نقش بسیار مهمی در کیفیت آموزش‌وپرورش دانش‌آموزان دارد.

مدرسه‌ای با ساختار و امکانات مطلوب باعث می‌شود تا دانش‌آموزان در فضایی امن، پویا و مجهز، به یادگیری و رشد خود بپردازند.

مدارس غیر انتفاعی عموما سعی دارند تا با فراهم‌آوردن فضای آموزشی مدرن، مجهز و مناسب، زمینه‌ای را فراهم آورند که دانش‌آموزان باانگیزه و بااشتیاق به یادگیری بپردازند و استعدادهای خود را شکوفا سازند.

مهم‌ترین ویژگی‌هایی که ساختار فیزیکی مناسب مدرسه باید داشته باشد عبارت‌اند از:

 • فضای آموزشی مناسب: فضای آموزشی باید از وسعت کافی، تهویه مناسب، نورپردازی مطلوب و طراحی زیبا و جذاب برخوردار باشد.
 • امکانات آموزشی: مدرسه باید مجهز به امکانات آموزشی مدرن و به‌روز مانند کتابخانه، آزمایشگاه، کارگاه، سالن مطالعه، سالن آمفی‌تئاتر و زمین ورزشی باشد.
 • امکانات رفاهی: امکانات رفاهی مناسب مانند سرویس بهداشتی، بوفه، نمازخانه و خوابگاه (درصورت نیاز)، از ضروریات یک مدرسه مناسب است.
 • امنیت: مدرسه باید ازلحاظ امنیتی کاملا ایمن باشد و تدابیر لازم برای حفظ امنیت دانش‌آموزان در آن اندیشیده شده باشد.
 • دسترسی آسان: مدرسه باید از دسترسی آسان برخوردار بوده و در مکانی مناسب و قابل‌دسترس برای دانش‌آموزان واقع شده باشد.

از فواید ساختار فیزیکی مناسب و امکانات مجهز مدرسه، کاهش خستگی و افزایش تمرکز دانش‌آموزان، ایجاد فرصتی برای فعالیت‌های متنوع و جلب رضایت و اطمینان خاطر اولیای دانش‌آموزان است. مدرسه‌ای که در آن دانش‌آموزان در فضایی امن، پویا و مجهز به امکانات مختلف، رشد می‌کنند، می‌تواند نقش به‌سزایی در تربیت نسلی سالم، خلاق و متعهد به جامعه، ایفا کند.

بهترین مدارس غیرانتفاعی پسرانه تهران

تخصص و مهارت

برخورداری از مدارک تحصیلی معتبر، دانش به‌روز و تسلط بر روش‌های نوین تدریس، ازجمله فاکتورهای اساسی در انتخاب معلمان و مربیان مجرب به‌شمار می‌روند. تسلط بر محتوای آموزشی، توانایی انتقال مفاهیم، مهارت‌های ارزشیابی، مهارت‌های برنامه‌ریزی و سازماندهی، مهارت‌های حل مسئله و مهارت‌های استفاده از فناوری، ازجمله ویژگی‌های یک کادر آموزشی متخصص و ماهر است.

تعهد و انگیزه

اشتیاق به تدریس، تعهد به پرورش دانش‌آموزان و دغدغه ارتقای سطح علمی و اخلاقی آن‌ها، از ویژگی‌های بارز معلمان متعهد و باانگیزه است. معلم متعهد، به‌طور کامل به رسالت خود در قبال دانش‌آموزان ایمان دارد و تمام تلاش خود را برای پرورش و شکوفایی آن‌ها به‌کار می‌گیرد؛ علاوه‌براین، معلمی که انگیزه بالایی دارد از اشتیاق و شور درونی برای تدریس برخوردار است و این اشتیاق را به دانش‌آموزان خود نیز منتقل می‌کند.

خلاقیت و نوآوری

به‌کارگیری روش‌های نوین و خلاقانه در تدریس، می‌تواند به ایجاد انگیزه و رغبت بیشتر در دانش‌آموزان برای یادگیری و ارتقای سطح درک و فهم آن‌ها از مفاهیم آموزشی کمک کند. خلاقیت و نوآوری، کلید رهایی از روش‌های سنتی و خسته‌کننده تدریس و گامی در جهت ایجاد تجربه‌ای جذاب و مؤثر برای یادگیری است. معلمی که خلاق و نوآور است، به‌دنبال راه‌هایی خلاقانه برای ارتقای کیفیت آموزش و یادگیری دانش‌آموزان خود است.

مهارت‌های ارتباطی

برقراری ارتباط مؤثر با دانش‌آموزان، یکی از مهم‌ترین مهارت‌های موردنیاز یک معلم موفق است. معلمی که از مهارت‌های ارتباطی بالایی برخوردار است، می‌تواند به‌طور مؤثر با دانش‌آموزان خود در سطوح مختلف ارتباط برقرار کند و به آن‌ها در یادگیری و رشد شخصی‌شان کمک کند. گوش‌دادن فعال، برقراری ارتباط چشمی، استفاده از زبان ساده و قابل‌فهم، دادن بازخورد سازنده و ایجاد فضایی امن و حمایتی، ازجمله مهارت‌های ارتباطی یک معلم توانمند است.

تعهد به اخلاق و ارزش‌ها

الگوبودن در رفتار و کردار، ترویج ارزش‌های اخلاقی و انسانی و تعهد به تربیت نسلی فرهیخته و متعهد، از وظایف اصلی معلمان دلسوز به‌شمار می‌رود. معلمی که به اخلاق و ارزش‌ها متعهد است، الگویی شایسته برای دانش‌آموزان خود است و به آن‌ها در درک و پذیرش ارزش‌های اخلاقی مانند صداقت، عدالت، احترام، مسئولیت‌پذیری و همدلی، کمک می‌کند.

برنامه‌های سالانه مطلوب

بررسی برنامه‌های سالانه مدارس غیر دولتی، یکی از فاکتورهای اساسی و تعیین‌کننده در انتخاب مدرسه‌ای مناسب از میان مدارس غیر انتفاعی تهران برای فرزند شما به‌شمار می‌رود. برنامه‌های سالانه، نقشه راه را برای دانش‌آموزان ترسیم می‌کنند و مسیر یادگیری و پیشرفت آن‌ها را در طول سال تحصیلی مشخص می‌کنند.

انتخاب مدرسه‌ای با برنامه‌های سالانه مطلوب، به منزله فراهم‌آوردن فرصتی ارزشمند برای فرزندتان است تا در فضایی پویا و خلاق، به شکوفایی استعدادها، پرورش مهارت‌ها و ارتقای سطح علمی و اخلاقی خود بپردازد.

مدارس غیر دولتی تهران همواره در تلاش‌اند تا با طراحی و اجرای برنامه‌های سالانه‌ای جامع و هدفمند، تجربه‌ای منحصربه‌فرد و لذت‌بخش را برای دانش‌آموزان خود رقم بزنند.

تطابق با استانداردهای آموزشی، تنوع و غنای برنامه‌ها، هدفمندی و انسجام، تناسب با امکانات و منابع و همچنین انعطاف‌پذیری و پویایی، از مهم‌ترین ویژگی‌ها و استاندارهای برنامه‌های سالانه مدارس غیر دولتی هستند.

مهم‌ترین موارد برنامه‌های سالانه در مدارس غیر انتفاعی تهران به‌خصوص دبستان غیر انتفاعی پسرانه عبارت‌اند از:

 • برنامه‌های آموزشی
 • برنامه درسی
 • برنامه امتحانات
 • برنامه اردوهای آموزشی
 • برنامه بازدیدهای علمی
 • برنامه‌های فوق‌برنامه
 • جشنواره‌های فرهنگی
 • برنامه‌های مذهبی
 • برنامه‌های ملی
 • برنامه مسابقات ورزشی
 • برنامه‌های علمی و پژوهشی
 • برنامه‌های هنری
 • برنامه‌های مشاوره‌ای

موارد مذکور برخی از مهم‌ترین برنامه‌های سالانه در مدارس غیر دولتی هستند که دانش‌آموزان از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند.

بهترین مدارس غیرانتفاعی پسرانه تهران

شهریه مناسب

شهریه مدارس نیز از مهم‌ترین از عوامل در انتخاب مدرسه توسط والدین است. هزینه‌های تحصیل در مدارس غیر انتفاعی تهران می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی از یک مدرسه تا مدرسه دیگر متفاوت باشد؛ اما آن‌چه در این میان اهمیت دارد، تناسب شهریه با امکانات آموزشی و رفاهی و خدمات قابل‌ارائه در مدرسه است. انتخاب مدرسه‌ای باکیفیت و با شهریه مناسب از میان مدارس غیر دولتی تهران، به منزله فراهم‌آوردن فرصتی برابر برای تمام دانش‌آموزان، فارغ از سطح اقتصادی خانواده آن‌ها است تا بتوانند از آموزش باکیفیت و امکانات آموزشی مطلوب بهره‌مند شوند.

بسیاری از مدارس غیر دولتی پسرانه در تلاش هستند تا با دریافت شهریه های کلان و بسیار زیاد سودجویی بیشتری را داشته باشند.

نیاز است که بدانید، این مسئله باعث می شود تا والدین با پذیرش وعده های نادرست این مدارس، فرزند خود را به چنین مراکزی با شهریه های کلان بفرستند.

این مسئله کاملا اشتباه بوده و پیشنهاد می کنیم تا بدون در نظر گرفتن موارد ذکر شده، به پرداخت چنین شهریه هایی اقدام نکنید. یک مدرسه غیر دولتی در ابتدا باید بتواند هدف خود را آموزش صحیح و باکیفیت قرار دهد.

در مراحل بعدی دریافت شهریه مناسب باید به عنوان هدف چنین مدارسی به شمار برود.

توجه داشته باشید که میزان شهریه باید با توجه به امکانات آموزشی و … آن مدرسه تعیین شود.

 مهم‌ترین نکاتی که درمورد شهریه مناسب در مدارس غیر دولتی معمولا رعایت می‌شود به شرح زیر هستند.

 • تناسب شهریه با امکانات و خدمات آموزشی: شهریه مدرسه معمولا با امکانات و خدمات آموزشی آن ازجمله فضای آموزشی، تجهیزات، نیروی انسانی و برنامه‌های آموزشی، تناسب دارند.
 • توانایی پرداخت شهریه توسط خانواده‌ها: شهریه مدرسه به‌گونه‌ای تعیین می‌شود که برای اکثر خانواده‌ها قابل‌پرداخت باشد و بار مالی سنگینی را بر دوش آن‌ها تحمیل نکند.
 • وجود بورسیه‌ها و کمک‌های مالی: در برخی مدارس غیر انتفاعی تهران، برای دانش‌آموزان مستعد و نیازمند، بورسیه‌ها و کمک‌های مالی در نظر گرفته می‌شود تا امکان تحصیل در آن برای همه دانش‌آموزان فارغ از وضعیت اقتصادی خانواده آن‌ها فراهم شود.
 • شفافیت در تعیین و اعلام شهریه: مدارس غیر دولتی معمولا میزان شهریه خود را به‌طور شفاف و واضح به اطلاع اولیای دانش‌آموزان رسانده و جزییات مربوط به آن را به‌طور کامل توضیح می‌دهند.
 • عدم افزایش شهریه‌های غیرمنطقی: شهریه مدرسه به‌طور غیرمنطقی و ناگهانی افزایش نمی‌یابد و هرگونه افزایش شهریه با ارائه خدمات و امکانات جدید یا ارتقای کیفیت آموزش همراه است.

مدرسه ایران اروپا ؛ مدرسه غیر انتفاعی پسرانه در تهران

در میان مدارس غیر دولتی پسرانه مختلف، مدرسه بین المللی پسرانه ایران اروپا به عنوان یکی از معتبرترین مدارس شناخته می شود.

این مجموعه آموزشی توانسته است در سال های اخیر به خوبی محبوب شود و به عنوان اولویت والدین شناخته شود.

تمامی مردم کشور ایران می توانند از طریق وب سایت مدرسه ایران اروپا به بررسی بیشتر مجموعه آموزشی ما پرداخته و سپس نسبت به دریافت مشاوره از طریق شماره تلفن های درج شده اقدام نمایند.

مدرسه ایران اروپا؛ از بهترین مدارس غیر انتفاعی تهران

مدرسه ایران اروپا یک دبستان غیر انتفاعی پسرانه است که با ارائه برنامه‌های آموزشی جامع و باکیفیت، فضایی پویا و مجهز و همچنین کادر آموزشی مجرب و متعهد، به‌عنوان یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی پسرانه تهران و ایران محسوب می‌شود. باتوجه‌به آن‌چه که از ویژگی‌های یک مدرسه برتر غیر دولتی گفته شد، مدرسه ایران اروپا با احراز ویژگی‌ها و معیارهای مذکور از برترین مدارس غیر انتفاعی تهران به‌شمار می‌رود. مهم‌ترین ویژگی‌های ممتاز مدرسه ایران اروپا به شرح زیر هستند.

برنامه آموزشی قوی و هدفمند

مدرسه ایران اروپا با بهره‌گیری از مجرب‌ترین معلمان و به‌کارگیری نوین‌ترین روش‌های آموزشی، برنامه‌های درسی قوی و هدفمند را برای دانش‌آموزان در نظر گرفته‌است که آن‌ها را برای ورود به دانشگاه‌های برتر و عرصه‌های مختلف علمی و حرفه‌ای آماده می‌کند.

امکانات آموزشی و رفاهی مدرن

این مدرسه به‌عنوان یک مدرسه غیر انتفاعی پسرانه مجهز، به جدیدترین امکانات آموزشی و رفاهی مانند آزمایشگاه‌های مجهز، کتابخانه غنی، سالن‌های ورزشی، استخر، سالن آمفی‌تئاتر، نمازخانه، بوفه و خوابگاه است که فضایی مناسب برای یادگیری و رشد دانش‌آموزان فراهم می‌کند.

فعالیت‌های فوق‌برنامه متنوع

مدرسه ایران اروپا با برگزاری فعالیت‌های فوق‌برنامه متنوع در زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، زمینه را برای شکوفایی استعدادها و علایق دانش‌آموزان در کنار تحصیلات تکمیلی فراهم می‌کند و از این حیث از پیشروترین مدارس غیر انتفاعی تهران به‌شمار می‌رود.

توجه به ارزش‌های اخلاقی و انسانی

در کنار آموزش دروس و مفاهیم علمی، مدرسه ایران اروپا توجه ویژه‌ای به پرورش ارزش‌های اخلاقی و انسانی در دانش‌آموزان دارد و آن‌ها را به شهروندانی متعهد و مسئولیت‌پذیر تبدیل می‌کند.

کادر آموزشی مجرب و متعهد

مدرسه ایران اروپا، به‌عنوان یکی از مدارس غیر انتفاعی تهران، مفتخر است که از مجرب‌ترین و متعهدترین معلمان در امر آموزش دانش‌آموزان بهره می‌برد. معلمان این مدرسه با عشق و علاقه به شغل خود با دانش‌آموزان ارتباطی صمیمی و مؤثر برقرار می‌کنند و آن‌ها را در مسیر یادگیری و پیشرفت همراهی می‌کنند.

محیطی امن و آرام

مدرسه ایران اروپا با ایجاد محیطی امن و آرام، فضایی مناسب برای یادگیری و رشد دانش‌آموزان فراهم می‌کند. در این مدرسه، دانش‌آموزان بدون هیچ‌گونه اضطراب و نگرانی به تحصیل و فعالیت‌های آموزشی می‌پردازند. این ویژگی، مدرسه ایران اروپا را در بین مدارس غیر انتفاعی تهران متمایز ساخته است.

ارتباط مستمر با اولیای دانش‌آموزان

این مدرسه با برگزاری جلسات منظم با اولیای دانش‌آموزان، آن‌ها را در جریان روند آموزشی و پرورشی فرزندان‌شان قرار می‌دهد و از نظرات و پیشنهادات آن‌ها برای ارتقای کیفیت آموزش استقبال می‌کند. به‌طورکلی، زمانی‌که صحبت از بهترین مدرسه غیر انتفاعی تهران می‌شود، مدرسه ایران اروپا در ذهن بسیاری از افراد تداعی می‌شود. این مدرسه با فراهم‌آوردن فضای آموزشی مناسب و باکیفیت، بستری ایده‌آل برای رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان و تربیت نسلی فرهیخته و متعهد را فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مدرسه ایران اروپا و دریافت مشاوره، می‌توانید به وب‌سایت این مدرسه مراجعه کنید یا با شماره‌تلفن‌های مدرسه تماس بگیرید.

بهترین مدارس غیرانتفاعی پسرانه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button