Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

درباره ویستا

هلدینگ آموزشی ایران اروپا از سال 1388 کار خود را با آموزش تخصصی زبان انگلیسی شروع نمود و اکنون با دارا بودن بیش از 35 هزار نفر زبان آموز فعال ، بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی در کشور می باشد.

این مجموعه پس از همکاری با مدارس برتر دنیا و خلا موجود در کشور در زمینه کارکرد سیستم آموزشی مدرن بر آن شد تا در زمینه تاسیس مدارس با رویکردی نوین ورود کند.

هلدینگ آموزشی ایران اروپا از سال 1402 فعالیت خود را در زمینه مدارس با هدف ارائه سیستم آموزشی مدرن و به روز دنیا و فراهم سازی هتلنیگ 5 ستاره با نام مدارس ویستا آغاز نمود .

توجه خاص به سیستم آموزشی و ارائه مدرن ترین سبک آموزش که در حال حاضر در کشور های اروپایی در حال برگزاری می باشد و همچنین ارائه خدمات هتلینگ لوکس به دانش آموزان طی حضور ایشان در مدرسه از زمره ویژگی هایی است که مدرسه ویستا را از دیگر مدارس متمایز ساخته است.

در حال حاضر مدرسه ویستا در زمینه آموزش و خدمات رفاهی در نوع خود بی نظیر است و همگام با برترین مدارس دنیا در حال ارائه خدمات آموزشی می باشد.

ثبت نام شروع شد!!

شروع پیش ثبت نام مدرسه آفاق ویستا

به اطلاع اولیا گرامی میرساند ، پیش ثبت نام پیش دبستان و دبستان پسرانه آفاق ویستا شروع شد.به همین جهت اولیا گرامی میتوانند با تکمیل فرم پیش ثبت نام از طریق دکمه زیر ، برای ثبت نام فرزند خود اقدام کنند.

Call Now Button