Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

کلاسهای درسی

در کلاسهای درسی ایران اروپا تمامی استانداردهای بین المللی در بالاترین حد ممکن در نظر گرفته شده است و هر آنچه که برای آموزش مطلوب نیاز می باشد در کلاسهای مدرسه در نظر گرفته شده است.از ویژگی های اصلی کلاس ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1-اولین ویژگی کلاس های درسی نحوه چینش میز و صندلی ها می باشد که دانش آموزان مطابق تصویر در گروهای 4 الی 5 نفره دور هم قرار می گیرند تا در مشارکت های گروهی و انجام پروژها بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

2-صندلی دانش آموزان از بهترین کیفیت ممکن و کاملا ارگونومیک می باشد تا دانش آموز به هیچ عنوان احساس خستگی نکند و آسیبی به ستون فقرات عزیزانمان وارد نگردد.

3-ارتفاع میزها دقیقا مطابق با قد دانش آموزان می باشد و با بالاتر رفتن سن ارتفاع میزها نیز تغییر می کند.

4-در رنگ بندی و دکوراسیون کلاس ها دقیقا روانشناسی رنگ در نظر گرفته شده است تا دانش آموزان حداکثر تمرکز و بهره وری را داشته باشند.

5-تمامی کلاس های مجموعه مجهز به دوربین و میکروفن می باشد  و کلیه کلاس ها به طور مستمر توسط مسئول مانیتورینگ مدرسه و واحد آموزش در حال نظارت می باشد.

6-تمامی کلاس ها مجهز به تلویزیون 55 اینچ هوشمند و تخته پلکسی می باشند.

7-تمامی کلاس ها مجهز به اینترنت امن پر سرعت وای فای مختص کودکان می باشد و در مواقع لزوم مدرس و دانشجویان می توانند از آن استفاده کنند.

8-در کلاس ها برای هر یک از دانش آموزان یک لاکر اختصاصی در نظر گرفته شده است تا دانش آموز ملزم به حمل روزانه همه ملزومات نباشد.

9-کف  تمامی کلاس ها از موکت مختص محیط های آموزشی استفاده شده است و روزانه نظافت و ضدعفونی می گردند.

10-تمامی کلاس ها مجهز به سیستم تهویه و تصفیه هوا می باشند و دارای نورگیر طبیعی هستند.

Call Now Button